tab1

Ostatnie projekty

Pod Akacjami Gospodarstwo Agroturystyczne

tomrol

Betis SI

M.P.T Specjalistyczny Transport Medyczny

O nas

Specjalizujemy  się dostarczaniem zaawansowanych projektów reklamowych dla firm, przedsiębiorstw i instytucji oraz rozwiązań Internetowych.

Przedstawiamy Państwu kompleksowe rozwiązania dostosowane do własnych i specyficznych potrzeb klienta.

Najważniejszą rzeczą dla nas jest zadowolenie klienta a przede wszystkim jego pełna satysfakcja z dostarczonych przez nas pomysłów.

Tworzymy w pełni funkcjonalne rozwiązania oparte na najnowszych trendach i technologiach dla klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Poszukujemy stale nowych zastosowań i pomysłów. Nie boimy się wyzwań  i chętnie je podejmujemy. Zmuszają one nas do tworzenia nietradycyjny rozwiązań dla określonych klientów.
Mat-GRAF w trosce o Twój wizerunek w niekonwencjonalny sposób łączy nowoczesne technologie z  kreacją graficzną.. Zapewniając przy tym klientom wzrost sprzedaży i rozpoznawalność własnej marki.

Naszą specjalnością od wielu lat jest prezentacja oferty poprzez reklamę wizualną oraz to aby zaistniała Twoja firma w Internecie. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kreatywność każdego z członków naszego zespołu zapewniamy terminową i profesjonalną realizację powierzonych nam zadań.

Etapy tworzenia strony www:
1. Ustalenie przeznaczenia strony www oraz zaplanowanie treści
2. Projekt graficzny przedstawiający planowany wygląd strony www
3. Realizacja strony (wykonanie zgodne ze specyfikacją, w terminie określonym w umowie)
4. Wykonanie testu na serwerze próbnym
5. Uruchomienie strony na naszym serwerze lub na innym wskazanym
6. Wstępne pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych
 

Dlaczego my?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, angażując maksimum kreatywności i sił, by wycisnąć maksymalny efekt, optymalnym kosztem. Swobodnie poruszamy się po meandrach marketingu, biznesu i nowoczesnych technologii. Możesz nam zaufać, gdyż znamy się na rzeczy. Projektujemy, tworzymy, wymyślamy i działamy tak, by Twoja firma mogła rozwinąć skrzydła i wznieść się na wyżyny swoich możliwości.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Mateusz Wąsacz

tel. +48 783 065 884

projektowanie stron internetowych, wykonywanie stron, tworzenie strony www, zaproszenia, ulotki, prezentacje multimedialne, sklep internetowy,
szyldy, logo, logotypy, plakaty, bannery reklamowe, ulotki, drukarnia, tomaszów, tomaszów lubelski, przemyśl,
tarnów, zamość, lublin, rzeszów, narol, krasnobród, susiec, roztocze,